Til toppen

Fluke Fibersertifisering Singelmodus OLTS tester CertiFiber Pro

Produktnummer: FNCFP2-100-S-INT

ekskl. mva.

  • Hurtig sertifisering med 3 sek. fiberlink test
  • Brukervennlig grensesnitt sikrer riktig bruk
  • Få oversikt med Prosjektstyringen ProjX
  • Komplett sett i en praktisk veske
  • Støtter singelmodus 1310 nm,1500 nm bølgelengde

"CertiFiber Pro forbedrer effektiviteten av fiber sertifisering via en 3 sekunders test, to fibre med begge bølgelengder samtidig. Taptive brukergrensesnitt forenkler oppsett, eliminerer feil og øker hastigheten ved feilsøking. En samling med veivisere sikrer riktig referanse innstilling og eliminerer feil som negative tap. Bygget på den fremtidsrettede Versiv plattformen, gir CertiFiber Pro en sammenbundet Tier 1 (Basic) / Tier 2 (Extended) testing og rapportering når du samkjører med en OptiFiber Pro modul. En praktisk quad-modul støtter både singlemode og multimode fiber og er multimode Encircled Flux kompatibel. Moduler for Kobber sertifisering, Wi-Fi Analyse og Ethernet feilsøking er også tilgjengelig. Analyser testresultater og lag CertiFiber Pro forbedrer effektiviteten av OLTS fiber sertifisering via en 3 sekunders test, du tester to fibre med begge bølgelengder samtidig. Taptive brukergrensesnitt forenkler oppsett, eliminerer feil og øker hastigheten ved feilsøking. En samling med veivisere sikrer riktig referanse innstillinger og eliminerer feil som negative tap. Bygget på den fremtidsrettede Versiv plattformen, gir CertiFiber Pro en sammenbundet Tier 1 (Basic) / Tier 2 (Extended) testing og rapportering når du samkjører med en OptiFiber Pro modul. En praktisk quad-modul støtter både Singelmodus og Multimodus fiber og er «multimode Encircled Flux» kompatibel. Moduler for Kobber sertifisering, Wi-Fi Analyse og Ethernet feilsøking er også tilgjengelig. Analyser testresultater og lag profesjonelle testrapporter ved hjelp av LinkWare Management programvaren som følger med.Versiv CFP-100-S består av:1 Versiv Mainframe&Remote, (2) CertiFiber Pro Singlemode OLTS modules, SC/LC SM TRC Kit, TRC Carrying Case, (2) LC/LC Adaptors, (2) HandStraps, (2) Shoulder Straps, Carry Case, USB interface cable, LinkWare Software CD, User Manual CD, (2) AC Chargers, Statement of Calibration and Getting Started Guide."